• Ege’nin büyüleyici doğal güzelliklerini, huzur veren atmosferini eğlenceli aktivitelerle aynı tatilde buluşturan Dalya Resort Hotel Datça, sizi benzersiz bir konaklama deneyimi yaşamaya çağırıyor. 2020 yılında açılan Dalya Resort Hotel Datça, her biri 4 katlı olan 4 ayrı bloktan oluşuyor. Bloklar
  birbirinden bağımsız olmakla birlikte, bloklar arasında koridor ve köprülerle geçiş sağlanıyor. Tesiste modern ve sıcak renklerle döşenmiş değişik standartlarda toplam 148 oda yer alıyor.

  Ege’nin engin maviliklerine hakim bir yamaçta, plaja kısacık bir yürüme mesafesinde yer alan otel, deniz manzaralı geniş açık havuzu ve yanı başındaki çocuk havuzu ile misafirlerine yazın tadını gönüllerince çıkarma imkanı sunuyor.

  Tatil mutluluğunu zengin mutfağıyla iki katına çıkaran Dalya Resort Hotel Datça, Her Şey Dahil konseptiyle hizmet veriyor. Otel, misafirlerine yöresel lezzetlerle harmanlanmış enfes yemeklerini tüm öğünlerde açık büfe olarak servis ediyor. Tesis ayrıca tatlı ve tuzlu atıştırmalıklar ile ferahlatan içecekler de ikram ederek, misafirlerine lezzet şöleni yaşatıyor.

  Çocuk misafirler için çocuk büfesi ve çocuk havuzu bulunan otel, iş seyahati için otelde bulunan misafirlerine ise donanımlı bir toplantı salonu sağlıyor. Otelin odalarında ve genel alanlarında kablosuz internet ve otopark olanağı mevcut. Ayrıca otelde Türkçe, İngilizce ve Arapça konuşan çalışanlar da görev alıyor.

  Datça şehrinin merkezinde, Taşlık Plajı üzerinde bir yamaca kurulan otel, Taşlık Plaji’na 500 metre mesafede yer alıyor. Otelden Kargı Plajı’na 3 dakikalık araç yolculuğuyla gidiliyor.

  Dalya Resort Hotel Datça, otobüs, minibüs ve taksi duraklarına yürüme mesafesinde yer alıyor. Otel ile Dalaman Havalimanı arası mesafe 160 kilometredir.

 • DALYA RESORT AQUA & SPA HOTEL, çevre kirliliğinin önlenmesi, atık oluşumunun azaltılması, gelecek nesillere daha temiz ve daha yaşanabilir bir çevre bırakılması ve ekonomiye katma değer sağlanması amacıyla sürdürdüğü Sıfır Atık Yönetim Sistemi çalışmaları kapsamında, Temel Seviye “Sıfır Atık Belgesi” almaya hak kazanmıştır.

   

 •